بهترین انتخاب طراحان و مشتریان سنگ مارمونایت تولید اصفهان

سنگ مارمونایت در اصفهان

سنگ مارمونایت در اصفهان

سنگ مارمونایت در اصفهان : در چند سال اخیر  سنگ مارمونایت بسیار مورد توجه مهندسان طراحی داخلی ساختمان قرار گرفته است. و میزان استفاده از این سنگ در طراحی دکوراسیون داخلی پیشرفت چشم گیری داشته است. به طوری که میتوان ادعا کرد که سنگ مارمونایت سهم بسیار زیادی را در زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی به ویژه در آشپزخانه های ساختمان ها مسکونی دارا میباشد. از نظر مهندسان معماری داخلی این سنگ قطعا یکی از بهترین گزینه ها برای سبک طراحی های مدرن در دکوراسیون داخلی میباشد.

و از انجایی که دارای طرح های خاصی میباشد که توجه خاص پسندان را به خود جلب کرده است. و استقبال زیادی از سنگ مارمونایت تولید اصفهان در بازار شده است . رگه های خاص و منظم موجود بر  بدنه سنگ مارمونایت انچنان با ظرافت و زیبایی طراحی شده است. که حس استقامت و زیبایی یک سنگ طبیعی را کاملا در فضای استفاده شده ایجاد میکند . مارمونایت مصداق بارز تلفیق هنر و صنعت است که هنر ،ظرافت و زیبایی را آنچنان در کالبد زمخت سنگ تزریق میکند. و روح دلنواز نهفته در جان سنگ را شکوفا میکند.

.

سنگ مارمونایت در اصفهان

این سنگ به دلیل داشتن دو ترکیب سخت، ویژگی هر دو ترکیب را دارا میباشد. برای مثال سنگ مارمونایت در اصفهان تولید میشود. به دلیل داشتن ترکیب کوارتز دارای مقاومت بالا در برابر ضربه و ساییدگی دارد و کاملا ضد اب میباشد. یکی از مزایای اصلی استفاده از کوارتز در سنگ مارمونایت قابلیت بهداشتی و  انتی باکتریال بودن سنگ کوارتز میباشد. که باعث میشود باکتری ها و قارچ ها نتوانند به درون ان نفوذ کنند.

سنگ مارمونایت میتواند تا حرارت ۱۵۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند. بنابراین لایه بالایی مارمونایت تحمل حرارتی بسیار بالایی دارد و در مقابل وزن بالا تاب اوری خوبی دارد. سنگ مارمونایت در اصفهان به دلیل استفاده از میزان خوبی از کورین در این سنگ باعث یکپارچگی و بدون درز بودن در کلیه محل های اتصال در سنگ مارمونایت و همچنین بالا برد عمر محصول و فرم پذیری در این سنگ را بالا میبرد. با ابزار نیوز از تمامی اخبار ساخت و ساز و نما با خبر شوید.

و مارمونایت توسط اره و تیغ های ام دی اف بری به راحتی برش داده و این قابلیت اجرای سنگ مارمونایت را برای مجریان ام دی اف و کابینت سازها امکان پذیر می سازد. و با برش و چسباندن توسط چسب های مخصوصی که کارخانه به همراه هر ورق سنگ در اختیار مجریان قرار می دهد. اجرای آسان هر نوع پروژه ای را امکان پذیر می نماید. و قابلیت عدم تخلخل و نفوذ ناپذیری باعث پاک شدن هر چه اسانتر لکه ها از روی سطوح میشود. به طور کلی سنگ مارمونایت اصفهان نود و نه درصد در برابر مواد شیمایی و اسیدی مقاوم میباشد. و میتوان از این به عنوان یکی از مزیت های اصلی سنگ مارمونایت در اصفهان یاد کرد.

.

تولید سنگ مارمونایت

در زمان حال که تمامی مواد اولیه استفاده شده در ساخت بناها و ساختمان ها از چوب و سنگ درست  میشود. و باعث مصرف بی رویه چوب درختان و منابع طبیعی میشد. کارگاه هایی در کشور شروع به تولید کرده اند که انواع ورق های سنگ و چوب مصنوعی تولید می کنند. برای استفاده در تمام سطوح داخلی خانه مانند کابینت ها وکانتر های آشپزخانه و.. میباشد. و باعث حفظ محیط زیست میشود. سنگ مارمونایت در اصفهان با ترکیب ماده کوارتز که از ماده معدنی سیلیس و رزین و رنگ دانه ساخته شده. و از ماده کورین که از ترکیب پلیمرهای اکرلیک با سایر مواد معدنی و سنگی تولید می شود ، تشکیل شده است. این دو ماده جوری در سنگ مارمونایت ترکیب شده است که  مغزی آن از جنس کورین و رویه آن از جنس کوارتز می باشد.

بنابراین تمامی مزایای این دو ماده مصنوعی در سنگ مارمونایت جمع شده است. شما با دیدن سنگ مارمونایت میتوانید سنگ کورین، کوارتز و سنگ طبیعی در یک محصول ببینید. یکی از مشخصه اصلی مارمونایت طرح های درشت و رگه دار آن است. و سمپل های مارمونایت اصفهان عموما شبیه سمپل های کوارتز اسپانیایی هستند. از آنجا که برند سایلستون به جرات می توان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع سنگ های مصنوعی در دنیا دانست. درحال حاضر به خاطر نوسانات قیمت دلار بسیار گران تمام می شود. سنگ مارمونایت در اصفهان با طرح های زیبا و خاص و همچنین از طرفی به دلیل طرح و برآمدگی سطحی ظاهری شبیه به سنگ های طبیعی دارد. خود جایگزین خوبی برای بازار ایران خواهد بود.

مهراز استون تولید کننده انواع سنگ های مصنوعی در اصفهان

.

فروش سنگ مارمونایت

صفحات سنگ مارمونایت به صورت استاندارد در ابعاد ۳۶۸ سانتی متر در ۷۶ سانتی متر و با ضخامت ۱۲ میلی متر عرضه و تولید می شوند. و با این حال، به صورت ویژه اسلب هایی با ابعاد ۱ در ۳ متر نیز تولید می شود. که عرض بیشتری دارند و برای ساخت جزیره و کانتر های آَشپزخانه مناسب هستند. محصولات مارمونایت در بسته بندی های متفاوت به فروش می رسد. و هر سبک سنگی از مارمونایت در داخل فوم و کارتن پلیمری مقاوم در اختیار مشتری های عزیز گذاشته می شود. از نظر ظاهری سنگ های مارمونایت به دلیل داشتن طرح های ابر و بادی و با رگه های ریز و درشت بسیار پرطرفدار میباشند.

و همچنین به دلیل داشتن 12 رنگ و 4 فینیش سطحی  جزوی از سنگ های مصنوعی پرطرفدار برای صنعت طراحی و دکوراسیون میباشد. تفاوت های سنگ مارمونایت با سایر سنگ های مصنوعی از نظر قابلیت خم پذیری و فرم دهی همانطور که بالاتر عرض شد خدمتتون نسبت به سایر سنگ ها بهتر و کابردی تر میباشد ، بر خلاف سایر سنگ ها با قابلیت ترمیم پذیری و قابلیت عدم تخلخل و نفوذ ناپذیری با قابلیت ترمیم پذیری به بازار عرضه میشود .

برای اطلاع از قیمت سنگ مارمونایت و خرید باما تماس بگیرید. تماس باما

.

قیمت سنگ مارمونایت در اصفهان

سنگ مارمونایت در اصفهان

سنگ مارمونایت در اصفهان

اصلی ترین و بدیهی ترین کاربرد های مورد استفاده سنگ های مارمونایت در اصفهان برای ساخت کابینت و جزیره در آشپزخانه میباشد ، قابلیت انتی باکتریال بودن و همچنین و مقاومت خوب و بالا در برابر حرارت و خط و خش و عدم جذب رطوبت و همچنین ضد لک بودن این نوع سنگ گزینه ای عالی برای آشپزخانه ها میباشد . برجستگی و فینیش های روی سنگ مارمونایت باعث نگرانی بسیاری از مشتریان میباشدکه لازم به ذکر است که مقاوت بسیار بالای مارمونایت در مقابل طیف وسیعی از اسید ها و بازها به سادگی میتوانید با انواع شوینده ها سطح و صفحات خود را تمیز کنید. خوب است بدانید به دلیل وجود کوارتز در سنگ مارمونایت مانند سایز سنگ های مصنوعی برای دکوراسیون به راحتی خط و خش نمی افتد و نیاز به پولیش سالانه توسط نصاب ها نمیباشد.

.

نصب و اجرای سنگ مارمونایت

بعد از روی کار اومدن ورق سنگ های مصنوعی افراد زیادی توانستند از طریق نصب و اجرای ان توانستند که برای خود کسب و کارهای زیادی راه اندازی کنند . ساب و پولیش این ورق سنگ های مصنوعی که در انتها باعث نارضایتی مشتریان میشد با روی کار امدن سنگ مارمونایت تا حد مقبولی این مشکلات حل شد مثلا میتوان به افزایش سرعت قابل توجه در اجرا – کاهش هزینه‌های نصب و اجرا – حذف مرحله سمباده کشی در مارمونایت- کاهش استهلاک تجهیزات – نداشتن الودگی و گردو خاک در حین نصب.

.

خرید سنگ مارمونایت با قیمت عالی

سنگ مارمونایت جزوی از سنگ های خاص دکوراسیون داخلی خاص ،زیبا و لاکچری به حساب می آید و با ظاهری بسیار شبیه به سنگ های طبیعی برای اجرای پروژه های خاص و ترکیبی مناسب سبک های مختلف عم از کلاسیک و مدر میباشد . سنگ های مارمونایت در سبک های مختلف به فروش میرسد . این سنگ هم در ابعاد و هم در ضخامت دارای انواع مختلفی میباشند برای مثال مارمونایت تولید اصفهان در ابعاد 12 متری برای استفاده در کانتر آشپزخانه و در عوض سنگ های مارمونایت با ضخامت 3 میلی متری برای استفاده از دیوارکوب ها استفاده میشوند.

از نظر خرید سنگ مارمونایت با کورین و کوارتز گران برابری میکند و برای اکثریت ایرانی ها که به دنبال مجلل و لاکچری کردن فضای خانه و اداره خود میباشند با داشتن طرح ها و رنگ های مختلف انتخاب خوبی میتواند باشد. و خبر خوب این است که شما میتوانید از تولید سنگ مارمونایت اصفهان، سنگ مارمونایت را به قیمت به صرفه تر خریداری کنید ،نصب و اجرای مارمونایت یکی از مشاغلی است که نسبتا یادگیری و درامد خوبی دارد .

در دفتر های فروش ورق سنگ های مصنوعی شما میتوانید انوع مختلف نمونه های مارمونایت رو مشاهده کنید و از میان آنها طرح دل به خواهیتون رو انتخاب کنید و از روی کاتالوگ انواع مختلف این سنگ رو مشاهده کنید و انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.

.

سینک و روشویی خود را با مارمونایت اراسته کنید

همچنین سطح برجسته و حس  حال طبیعی بودن کار زیبایی کار را در دکوراسیون شما دو چندان میکند. وجود رنگ های شب تاب بدون نمونه مشابه در بازار ایران نیز دیگر دلایلی است که از این مواد برای روشویی و سینک ها استفاده میشود. و این قابلیت امکان خلق زیباترین و خاص‌ترین جلوه های معماری و دکوراسیون را در اختیار شما میگذارد و امکان عبور نور از دیگر قابلیت های مارمونایت است . سینک و روشویی جزوی از المان های دکوراتیو میباشد. که که جزوی از ملزومات سرویس بهداشتی و آشپزخانه میباشد . برای فضاهایی که در آنها غذا سرو و درست میشود.

بهداشت منزل، زیبایی اداره جات و ساختمان ها و منازل، عدم خش پذیری و مقاوم در برابر ضربه، داشتن استاندارد های تماس مواد غذایی، مقاومت در ماقبل رطوبت و لک نشدن و از سویی نظافت آسان از اهمیت به سزایی برخوردار است. رویه مارمونایت به دلیل تشکیل کوارتز از سیلیس ساخته شده که سخت ترین متریال موجود در جهان پس از الماس است. و به همین دلیل این متریال به سختی خط و خراش برمیدارد و بسیار سخت و مقاوم در برابر ضربه میباشد.

.

کاربرد مارمونایت در دیوارپوش ها

 استفاده در دیوار پوش و یا بین کابینتی از دیگر کاربردهای سنگ مارمونایت اصفهان میباشد. در اصفهان طرح هر ورق به گونه ای طراحی شده است با امکان هماهنگ کردن به دلیل این که کورین را با پولیش می توان کاملا بدون درز و یکپارچه در آورد. صفحه های مارمونایت نیز چون ضخامت رویه کوارتزی آن کم است تا حدی می توان درز بین اتصال ورقه ها را در آن محو کرد. و امکان قرینه کردن این صفحات با طرح رگ های آن وجود دارد. شما میتوانید صفحه کابینت را با بین کابینتی هماهنگ کنید. البته انجام این کار از یک قاعده خاص پیروی نمیکند و شما هر کجا که بخواهید میتوانید از این سنگ های زیبا استفاده کنید.

ولی حتما قبل از استفاده و اطلاع از نحوه فروش از این سنگ ها زیبا و لوکس با کارشناسان ما در اصفهان مشورت کنید. از امتیازهای سنگ مصنوعی مارمونایت تولید در اصفهان نسبت به متریال های مشابه خارجی، قیمت پایین تر این محصول است. که به صرفه و اقتصادی محسوب می شود.  برای اطلاع از قیمت ها و خرید ورق های مرغوب و عالی با طرح و رنگ بندی های عالی با مهراز استون که خدمات تولید سنگ مارمونایت در اصفهان را انجام میدهد تماس حاصل فرمایید.

.

خصوصیات خاص مارمونایت نسبت به سایر ورق سنگ های مصنوعی

 • نسبت به صفحات کوارتز و کورین و سرامیکی دردسر در نصب ندارد
 • نسبت به کورین دچار خط و خش نمیشود
 • مناسب برای کارهای کلاسیکی و ابزار برای پله گزاری میباشد
 • تنوع در طرح و رنگ تمامی سلایق و سبک ها را در بر میگرد
 • وجود فتیش های سطحی که در نوع خود کم نظیر هستند و با داشتن سطحی عالی و برجسته القا کننده سنگ های طبیعی میباشد
 • عدم تفاوت بین نگهداری رنگ های تیره و روشن برخلاف سنگ های کورین میباشد

.

دیگر خصوصیات سنگ مارمونایت

 • عرضه سایز 1 الی 3 متر برای جزیره آشپزخانه و میز های اداری و ناهار خوری بسیار کاربردی میباشد .
 • قیمت بسیار بسیار مناسب نسبت به سایر محصولات
 • سنگ های مارمونایت دارای مقاومت سطحی تقریبا ۵٫۵ موهس است و میتوان آن را به آسانی به کمک ابزارهای برش سنگ کورین برش داد.
 • لایه مرکزی به دلیل اینکه رگه دار است و فلذا آنها را عموما به شکل فارسی بر نصب می کنند .
 • شکل ظاهری و سطح رویی این سنگ ها مات و برجسته بوده است .
 • وجود دو سایز در مارمونایت برای کاربرد بالاتر

.

معایب سنگ مارمونایت

پیش از اینکه اقدام به خرید سنگ های مصنوعی مارمونایت در اصفهان کنید لازم است برخی از معایب این نوع سنگ را بدانید :

 • ترمیم ناپذیری سنگ های مارمونایت طراحان حوزه دکوراسیون میباشد. سنگ های مارمونایت به دلیل درز دار بودن سطح آن به دلیل ترکیب کوارتز در آن همانند کورین قابلیت اجرا یکپارچه ندارد. لایه روی مارمونایت که از کوارتز تشکیل شده است باعث سختی بیشتر مارمونایت میشود.  همچنین اگر خط و خشی به وجود بیاید امکان ترمیم و تعمیر وجود ندارد. لذا اگر دچار ساییدگی و ترک شود محلی برای تجمع الودگی ها و باکتری ها میشود و از حالت بهداشتی برای سطوح خارج میشود .
 • در میان برند های دیگر مانند کورین و کوارتز که دارای بیش از 100 رنگ و طرح مختلف هستند. طیف بسیار محدودی در طرح دارد و به طور کلی دارای 12 رنگ و 4 فینیش سطحی نرم تا برجسته عرضه میشود . البته در میان محدودیت در طرح های موجود میتوان به وجود طرح سنگ کوارتز سایلستون اسپانیا اشاره کرد.

.

دیگر خدمات ما :

تولید سنگ کورین در اصفهان

سنگ کوارتز در اصفهان

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

ساخت و نصب صفحات کابینت در اصفهان