نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

ااا نمایندگی سنگ SPL در اصفهان :همانطور که می دانید سنگ های بسیاری در طبیعت وجود دارند که به منظور ساخت و طراحی بناهای مختلف استفاده می شود. این سنگ ها، سنگ های طبیعی هستند. در مقابل سنگ های مصنوعی وجود دارند که در صنعت های مختلف از آن ها استفاده می شود. در واقع می توان گفت یکی از جدیدترین سنگ هایی که می توان در مناظر و ویوهای ساختمان ها، در صفحه های کابینت ها، سینک ظرفشویی و غیره استفاده نمود، سنگ SPL در اصفهان است.

این سنگ که نوعی سنگ مصنوعی می باشد،  در اصفهان و مناطق دیگر طرفداران بسیاری دارد و همچنین کاربردهای فراوانی را شامل می شود. بدون شک می توان گفت این نمونه یکی از جذاب ترین و پر کاربرد ترین متریال موجود در مصالح ساختمانی می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه سنگ مصنوعی SPL در اصفهان در اختیار شما بگذاریم.

سنگ مصنوعی چیست؟

در ابتدا برای اینکه با تعریف و مزایا و معایب سنگ SPL در اصفهان آشنا شویم، بایستی قبل تر در رابطه با سنگ های مصنوعی آشنا شویم. سنگ های مصنوعی ترکیبی مجدد از سنگ های طبیعی موجود در طبیعت به همراه مواد افزودنی به دست می آید. تمامی این مواد افزودنی باعث می شود تا این سنگ ها وزنی بسیار پایین داشته باشند و در نصب شدن بسیار سریع و راحت عمل کنند. به طور خلاصه می توان گفت این سنگ های مصنوعی از موادی شامل: رس ها، سیمان، آگرگات های سنگ های ضایعاتی و در نهایت خاک های سبک وزن ساخته می شوند. مواد بكار رفته در این سنگ ها تماما كیفیتی مبتنی بر ملاحظات محیطی و انسانی دارند. رنگدانه های اكسید آهن رنگ مورد نظر را به سنگ مصنوعی می دهد.

 تركیبی كه از این راه به دست می آید، در قالب هایی ریخته می شود كه دارای نقش و نگارهای سنگ های طبیعی می باشند و به این سنگ ها، سیما و جلوه ای كاملا طبیعی انتقال می دهد. اگر بخواهیم این سنگ ها را از نظر قیمت بررسی نماییم، بایستی بگوییم که قیمت سنگ SPL در اصفهان بسیار مناسب تر از سنگ های طبیعی می باشد. این پایین بودن قیمت به این دلیل است که اقداماتی که بر روی سنگ های طبیعی انجام می شود تا به بازار برسند. و در نهایت به فروش برسند، در رابطه با سنگ های مصنوعی در بازار اتفاق نمی افتد و کاملا غیر ضروری است. همچنین این سنگ های مصنوعی بسیار کم وزن می باشند و همچنین از ضخامت کمی برخوردار هستند. همین باعث می شود تا سه برابر بتوان از آن ها در مقایسه با سنگ های طبیعی استفاده نمود.

فروش سنگ مصنوعی SPL

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

فروش سنگ SPL در اصفهان با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای خریداران و کاربران گرامی انجام می گیرد. شما عزیزان می توانید انواع فروش سنگ SPL در اصفهان را در فروشگاه های ما مشاهده نمایید. مهراز استون : همانطور که می دانید امروزه با توجه به گسترده شدن فروشگاه های اینترنتی و خدمات آنلاین، اقدامات و کارهای اینترنتی افزایش پیدا کرده است. از همین رو فروش سنگ SPL در اصفهان نیز به دو صورت حضوری در فروشگاه و اینترنتی (آنلاین ) انجام می شود. خرید حضوری برای فروش SPL در اصفهان برای کسانی که نزدیک به شهر اصفهان می باشند، منطقی و معقول است. برای کسانی که در شهرهای دیگر اقامت دارند و حتی در خود شهر اصفهان بسیار مشغله کاری دارند، خرید اینترنتی و آنلاین گزینه بسیار خوبی می باشد.

همچنین هنگام فروش سنگ مصنوعی SPL در اصفهان، فروشنده بایستی به مواردی همچون نحوه بسته بندی کالا، نحوه ارسال محصولات، مشخصات محصولات و غیره توجه ویژه ای نماید. برای مثال بسته بندی هایی برای سنگ های مصنوعی SPL در اصفهان وجود دارد که بر روی آن مشخصات محصول، میزان کالا، کشور تولید کننده، نوع سنگ و غیره را ذکر می نماید.

قیمت سنگ مصنوعی SPL

قیمت یکی از پارامترها و فاکتورهای مهم در خرید سنگ SPL در اصفهان می باشد. جالب است دانید سنگ مصنوعی SPL بالاتر از دیگر نمونه سنگ های مصنوعی می باشد. از آنجایی که هزینه های زیادی برای وارد شدن آن به ایران متقبل می شود، هزینه و قیمت سنگ SPL در اصفهان بالا می رود. البته شایان ذکر است بدانید کیفیت بالا و استحکام بالایی که این محصول دارد باعث می شود تا هزینه و قیمت این سنگ توجیه شود. لازم به ذکر است که صفحه کابینت اس پی ال با ضخامت 3 و 12 میلیمتری وجود دارد و قیمت سنگ مصنوعی SPL سه میلیمتری با دوازده میلیمتری متفاوت است. اگر تمایل به اجرای SPL به صورت یکپارچه یعنی صفحه کابینت و دیوارپوش یکدست با SPL دارید باید اس پی ال 3 میلیمتری را برای دیوار و اس پی ال 12 میلیمتری را برای صفحه کابینت تهیه نمایید.

البته قیمت سنگ مصنوعی SPL در اصفهان در هر کارخانه ای که تولید می شود، به صورت لحظه ای به روز رسانی می شود تا مشکلی در خرید وجود نداشته باشد. همچنین قابل ذکر است بدانید که قیمت ثابتی وجود ندارد و بسته به مقدار خرید شما قیمت ها تغییر خواهند یافت.

تولید سنگ مصنوعی SPL

کارخانه های متعدد بسیاری وجود دارند که به تولید سنگ مصنوعی در ایران می پردازند. و اما نکته قابل توجه این است که این نمونه به ایران وارد می شود و بالاتر هم اشاره کردیم که به همین دلیل واردات از هزینه بالایی در ایران بهره مند است. تولید سنگ مصنوعی SPL در اینجا انجام نمی شود؛ اما تولید سنگ مصنوعی با کیفیت و استحکام بالا و همچنین به همراه نازلترین قیمت در کشور ایران به ویژه در شهر اصفهان در گارگاه های ما وجود دارد. قابل ذکر است بدانید بسیاری از کارخانه ها و تولید کنندگان این سنگ مصنوعی در کشور از پسماند ضایعات کارخانه های سنگ بری و مواد افزودنی برای تولید سنگ مصنوعی استفاده می نمایند. این یک ویژگی خوب و عالی در کشور ایران عزیز می باشد.

خرید سنگ مصنوعی SPL

در قسمت های دیگر مقاله ما به ویژگی ها بارز و بسیار مفید سنگ SPL در اصفهان اشاره نمودیم. همچنین به بررسی دقیق آن ها نیز پرداختیم. طبیعتا هنگام خرید سنگ SPL در اصفهان شما موظف هستید تا با توجه به ویژگی های سنگ های مصنوعی و نیاز خود به خرید آن اقدام نمایید. برای خرید سنگ SPL در اصفهان (خرید سنگ اس پی ال در اصفهان) شما باید به پارامترهایی که برای کار خود نیاز دارید. توجه ویژه ای نمایید. هنگام خرید سنگ مصنوعی SPL در اصفهان به ویژگی ها و مزایایی همچون قیمت، میزان استحکام، مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر خط و خش، مقاومت در برابر اشتعال و حریق، نصب آسان و غیره توجه نمایید. تمامی این ویژگی ها دست به دست هم می دهند تا شما بتوانید یک نمونه سنگ SPL خوب در اصفهان خریداری نمایید.

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان :یکی از نکات مهمی که هنگام خرید سنگ مصنوعی SPL در اصفهان باید رعایت کنید این است که از نمایندگی های معتبر خرید خود را انجام دهید. به خاطر داشته باشید که نمایندگی سنگ SPL در اصفهان برای اطمینان شما چه از لحاظ کیفیت و چه قیمت راه زیادی را فراهم کرده است. برای خرید و استعلام قیمت سنگ SPL در اصفهان با نمایندگی ما در ارتباط باشید. همچنین شایان ذکر است بدانید  که مهراز استون نمایندگی رسمی و معتبر این سنگ های مصنوعی را دارد که زیر نظر کمپانی اصلی می باشد.

برای اطلاع از قیمت ها و خرید باما تماس بگیرید تماس باما 

مزایای استفاده از سنگ های مصنوعی؛ سنگ SPL در اصفهان

هر سنگی در طبیعت دارای مزایا و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. از جمله مزایایی که برای این سنگ ها به کار می رود و آن ها را در بین خریداران محبوب کرده است، به شرح زیر است:

 • قابلیت پاک کنندگی بالایی دارند. این سنگ ها لکه نمی شوند و اگر لکی بر روی آن ها بیفتد به راحتی با آب و صابون پاک می شود.
 • سنگ مصنوعی ضد گرد و خاک است امکان نفوذ مایعات در آن کم است. لکه های جوهر و سس را به راحتی میتوان از روی آن تمیز نمود.
 • سنگ مصنوعی در برابر ضربه مقاومت دارد. در مقایسه با سنگ یا پلیمر، توانائی ضد خش بودن آن قوی تر است. خراش ریز را می توان با ورقه های شنی از آن برطرف نمود.
 • در مقایسه با سایر متریال موجود، سنگ مصنوعی در برابر گرما و حرارت مقاومت خوبی دارد. اما پیشنهاد می شود که از قرار دادن اشیاء داغ به طور مستقیم بر روی آن، خودداری کنیم.
 • سنگ مصنوعی یکی از متریال مقاوم در برابر آتش می باشد.
 • این نمونه سنگ دارای استاندارد در مجاورت مواد غذایی است و می توان مواد غذایی را مستقیما در تماس با آن قرار داد.
 • در سنگ هایمصنوعی می توان حفره هایی را برا عبور دادن لوله، سیم های برق و غیره قرار داد.
 • برای ایجاد تناسب با سایر اتصالات می توان در سنگ مصنوعی به راحتی شیارهایی را جا داد.

دیگر مزایای سنگ اس پی ال

 • می توانسنگ مصنوعی را به هر شکل دلخواه درآورد.
 • می توان سنگ مصنوعی را در یک قسمت کوچک ساخت و بنابرآن، مشکلات داشتن بلوک های بزرگی از سنگ برای سردر ها از بین خواهد رفت.
 • می توان سنگمصنوعی را مستحکم تر از سنگ های طبیعی ساخت.
 • سنگ مصنوعی از نظر اقتصادی به صرفه تر است.
 • سنگ مصنوعیپایداری و دوام بیشتری نسبت به سنگ طبیعی دارد.
 • در سنگ مصنوعی همواری یکدست وجود ندارد. در نتیجه، لازم نیست نگران نگهداری سنگ مصنوعی با توجه به بستر هموار سنگ های طبیعی باشیم.

سنگ اس پی ال SPL در اصفهان چیست؟

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان

تا اینجا با سنگ مصنوعی آشنا شدیم و فهمیدیم که این سنگ ترکیبی از سنگ های طبیعی و مواد افزودنی می باشد. حال می خواهیم با سنگ مصنوعی اس پی ال SPL در اصفهان آشنا شویم. در ابتدا باید بدانید که این کلمه مخفف چه عبارتی است. در واقع SPL مخفف عبارت Synchronized Pressured Laminate می باشد. این سنگ مصنوعی توسط یک کمپانی ایتالیایی به نام لاویانی (Laviany) و به نام این برند تولید شده است. همچنین شایان ذکر است بدانید که این برند مدت زمان زیادی نیست که از این سنگ اس پی ال رونمایی کرده است. برای اولین بار در سال 2016 در یک نمایشگاه از این سنگ رونمایی نمود. جالب است بدانید که این سنگ در سطح جهان در حال گسترش و پیشرفت می باشد و در نماها و ویوهای بسیاری شاهد این سنگ خواهیم بود.

ورق های SPL

ورق های splحاوی تعداد زیادی کاغذ و ورق می باشد. که در ترکیب با چسب رزین صنعتی تحت دما و فشار بسیار زیاد تبدیل به صفحاتی با اندازه های استاندارد می شود. این پیوند بسیار محکم و غیر قابل بازگشت انجام می شود. شاید برایتان تعجب انگیز باشد؛ اما سنگ SPL در اصفهان با اینکه از کاغذ ساخته شده است اما بسیار از سنگ های مرمر و گرانیت مقاوم پذری تر می باشد. همچنین نکته جالب تر اینکه معایب مرمر و چوب را ندارد و بسیار کیفیت و ماندگاری بالاتری را شامل می شود. بدون شک و به طور عمده می توان گفت سنگ اس پی ال SPL در اصفهان یک هدیه بسیار بزرگ از سمت کشور ایتالیا می باشد. که روز به روز به طرفداران آن اضافه می شود.

در واقع می توان گفت سنگ های اس پی ال SPL نسل جدیدی از صفحه های HPL می باشد که با استفاده از تکنولوژی مدرن تر و نوین تر، با کمک طراحان و ساختمان سازها آمده تا زیبایی و استحکام و کیفیت را همزمان به قسمت های مختلف آشپزخانه منتقل نماید.

مزایای استفاده از سنگ های مصنوعی SPL در اصفهان

نمایندگی سنگ SPL در اصفهان : همانطور که در بالا اشاره نمودیم، هر سنگی دارای مزایا و ویژگی های خاص خود می باشد. سنگ های مصنوعی اس پی ال SPL نیز دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشند که آن ها را به سنگ ها و صفحه هایی بسیار محبوب تبدیل نموده است. در ادامه انواع ویژگی ها و مزایای سنگ SPL در اصفهان بررسی می نماییم.

ضد آب بودن

 در قسمت بالا ذکر کردیم که سنگ های اس پی ال تحت دمای بسیار بالا و فشار زیاد تولید می شوند و در نهایت با لایه های گوناگون آن یکی می شوند. کلمه سینکرونایز در عبارت مخفف شده SPL به معنای هماهنگی، تراکم و تطبیق بی نظیری است که در این سنگ ها مصنوعی وجود دارد. این متریال استفاده شده بدون شک غیر قابل نفوذ و کاملا ضد آب می باشند. البته شایان ذکر است بدانید به جرئت می توان گفت ورود و نفوذ آب به این سنگ ها صفر می باشد.

ضد ضربه و خراشیدگی

سنگ های SPL در اصفهان دارای پوششی Overlay می باشند. این پوشش ویژگی منحصر به فردی دارد که باعث می شود در برابر ضربه و خراشیدگی مقاومت بسیار بالایی دارند. همچنین رد ضربه و خط و خش بر روی این سنگ ها باقی نمی ماند.

آنتی باکتریال

طبیعتا از آنجایی که از این سنگ ها در آشپزخانه بسیار استفاده می شوند، در نتیجه باید به گونه ای باشند که باکتری های موجود در فضا را به خود جذب نکند و مواد غذایی را آلوده نسازد. یک پوشش ویژه به نام Careplus بر روی سنگ های SPL وجود دارد که قابلیت آنتی باکتریال را بر روی این صفخات اضافه می نماید. همچنین این پوشش مقاومت بسیار بالایی در برابر انوع آلودگی ها دارد. سازندگان این سنگ ها ادعا می کنند که قابلیت آنتی باکتریال این سنگ ها تا 97 درصد در برابر قارچ ها و میکروب ها می باشد.

ضد حریق

سنگ اس پی ال در اصفهان بر پایه چوب محسوب می شود؛ اما این نمونه از سنگ مصنوعی بیشترین مقاومت در برابر دمای بالا و حریق و حرارت دارد. این مقاومت در برابر اشتعال در بین متریال های چوبی دیگر کمتر است.

مقاومت بالا در برابر مواد اسیدی

یکی از نکات مهمی که در این سنگ های SPL وجود دارد، این است که در برابر 22 نوع اسید مقاوم است و قابلیت بسیار بالایی دارد.

نصب آسان

در وهله اول باید بدانید که برای نصب آسان باید از ابزارآلات استفاده شده برای نصب چوب استفاده کرد. با استفاده از این ابزار آلات نصب بسیار آسان و بدون دردسر خواهد شد. همچنین یکی از ویژگی هایی که باعث نصب آسان می شود، سبک وزن بودن و ضخامت کم آن است.

نظافت آسان

اس پی ال ها سطحی غیر قابل نفوذ و غیر قابل متخلخل دارند. این قابلیت باعث می شود تا این سنگ ها لکه آب و مواد غذایی نگیرند. همین دلایل باعث می شود تا خیلی راحت تمیز شوند و نگهداری آن آسان شود. برای اینکه بتوانید سطح آن را تمیز نمایید فقط کافیست یک دسمال را مرطوب کرده و بر روی آن بکشید. و یا می توانید با آب و صابون آن را تمیز کنید. تولید سنگ SPL در اصفهان با کیفیت بسیار عالی انجام می شود.

ابعاد بزرگ

همانطور که می دانید ابعاد سنگ SPL در اصفهان بسیار بزرگ می باشند، از همین رو خریداران می توانند به راحتی با استفاده از ابعاد بزرگ یک اجرای یکپارچه بر روی کابینت ها، جزیره یا سینک ظرفشویی و غیره انجام داد. تمامی این ابعاد در خرید سنگ SPL در اصفهان انجام می شود. همچنین برای استعلام قیمت سنگ SPL در اصفهان می توانید به کارخانه های مورد نظر در اصفهان مراجعه نمایید.

ظاهر زیبا

همانطور که می دانید تولید کنندگان و کارخانه های تولید سنگ SPL در اصفهان این سنگ های مصنوعی را با تنوع بالا در طرح ها و رنگ های جذاب و گوناگون تولید می نمایند. شما می توانید برای خرید سنگ SPL در اصفهان با تنوع بالا و قیمت بسیار مناسب اقدام نمایید.

استحکام بالا

سنگ های مصنوعی اس پی ال بسیار مقاوم و محکم می باشند. همچنین مقاومت این سنگ مصنوعی از مرمر و گرانیت نیز بسیار بیشتر می باشد. همچنین طول عمر مفید آن بسیار بالا خواهد بود و استحکام بالای آن به دلیل روند تولید آن می باشد.

نمایندگی سنگ spl در اصفهان

کاربردهای سنگ مصنوعی اس پی ال در اصفهان

یکی از باورهای غلطی که در بین برخی ازکاربران رایج است این است که سنگ SPL در اصفهان فقط برای کانترها و میزهای آشپزخانه استفاده می شود. جالب است بدانی که از سنگ های مصنوعی SPL حتی در واگن سازی و صنعت خودروسازی نیز استفاده می شود. پس نتیجه می گیریم این سنگ ها و ورق ها فقط در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده واقع نمی شود. به طور کلی کاربردهای سنگ SPL در اصفهان به شرح ذیل است:

صفحه کابینت آشپزخانه

نفوذ ناپذیری بی‌نظیر SPL آن را تبدیل به بهترین متریال برای صفحه کابینت آشپزخانه نموده است. جایی که روزانه در خطر انواع لکه و آلودگی و حرارت است. همچنین به دلیل خاصیت ضد حریق بودن می‌توانید با خیال راحت قابلمه یا ظروف داغ را روی آن قرار دهید. هرچند طبق اصول نگهداری از صفحات کابینت برای بالابردن عمر آن بهتر است این کار را انجام ندهید!

سینک ظرفشویی

یکی از بهترین و مناسب ترین دلایلی که از آن برای سینک ظرفشویی استفاده می شود، این است که این سنگ SPL در اصفهان کاملا صد لکه آب و ضد لکه مواد غذایی است.

دیوار پوش

از آنجایی که این سنگ های مصنوعی اس پی ال دارای دوام و استحکم بالا می باشند، از آن ها برای دیوار پوش ها یا دیوار بین کابینتی استفاده می شود. ورق های SPL در اصفهان که تنها 3 میلی متر ضخامت دارند، مخصوص برای این کار می باشند.

سرویس بهداشتی

متریال SPL صد در صد ضد آب و 97 درصد ضد باکتری و قارچ است. همین خصوصیات موجب شده که بهترین متریال برای روشویی سرویس بهداشتی باشد. همچنین در سرویس ‌بهداشتی‌ های عمومی که در معرض آلودگی‌های بیشتری هستند، استفاده از SPL موجب تضمین حفظ بهداشت آن خواهد شد.

کانتر کافی شاپ و رستوران

از آنجایی که بهترین انتخاب برای کانترهای آشپزخانه همین سنگ SPL در اصفهان می باشد، از همین رو همین متریال برای کانترهای کافی شاپ و رستوران نیز استفاده می شود. همچین این سنگ ها دارای تنوع بالا و زیبا در طرح و رنگبندی می باشند.

مراکز بهداشتی و درمانی

بهداشت در مراکز درمانی و بهداشتی مثل بیمارستان ها و آزمایشگاه ها بسیار مهم است. لذا استفاده از SPL برای میز کار یا دیوار این مکان ها به دلیل آنتی باکتریال و ضد لک بودن آن در حال گسترش است.

نمای ساختمان و آسانسور

استحکام و طول عمر بسیار بالای SPL و نصب آسان آن باعث شده تا معماران برای خلق ایده ‌های شگفت ‌انگیز خود از آن در نمای خارجی ساختمان و حتی تزئین آسانسور استفاده کنند.

برخی دیگر از کاربردهای این سنگ به شرح زیر است. | نمایندگی سنگ SPL در اصفهان |

 • لاکرهای استخر
 • کمدهای رختکن
 • دکوراسیون داخلی
 • کمد آشپزخانه

دیگر خدمات ما |